По-русски, Latviski

Bērnu apģērbs, apavi

Bērnu pasaulē "Bambino" Jums tiek piedāvāts Polijas apģērbu kolekcijas zīmols "Wojcik". Tas ir kvalitatīvs, moderns apģērbs zēniem un meitenēm no 0 līdz 14 gadiem, kurš pastāv 20 gadus un ir populārs visā Eiropā. Pateicoties savam stilam un kvalitātei, apģērbs "Wojcik" priecē savus pircējus tik ilgu laiku.


Veikalā apģērbs ir sagrupēts pa kolekcijām, katra lieta papildina viena otru un kombinējot var iegūt lielisku Jūsu bērna tēlu.


Galvenais poļu brenda "MMDadak" panākums ir – augsta kvalitāte, ekoloģisks audums un droša furnitūra, unikāli dīzaina risinājumi, liela izvēle un pieejamas cenas. Katra kolekcija ir temātiska, tā ir darināta vienotā stīlā. Visi kolekcijas elementi harmoniski papildina viens otru, tādēļ katrs zīmola "MMDadak" mīļotājs izveidos sev neatkārtojamu individuālu stīlu. Tiek izlaiztas vairāk nekā 100 sezonālās kolekcijas katru gadu. 


Kompānija orientējas gan uz ikdienas stīlu, gan uz svētku un skolas apģērbu. "Apģērbs visām dzīves situācijām" - šī frāze atspoguļo zīmola "MMDadak" būtību.